Skontaktuj się z nami

TelefonTel. 17 788-62-14

TelefonFax. 17 788-96-05

KomórkaKom. 508-247-028

Adresul. Długa 77
39-300 Mielec

  • Apteczki
  • Szafki na klucze AS Mielec
  • Kasety Metalowe
  • Szafy na broń długą
  • Sejfy
O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "AS" powstało w 1974 roku w Mielcu.

W pierwszych latach działalności pod nazwą "Ślusarstwo Wyrób Kaset - Andrzej Skop", produkowaliśmy dwa rodzaje kaset metalowych do przechowywania pieniędzy i wykonywaliśmy usługi dla ludności.

W 1989 roku firma przeniosła się do nowej siedziby przy ulicy Długiej 77. Mając lepsze warunki lokalowe, sukcesywnie rozszerzaliśmy asortyment produkowanych kas i rozpoczęliśmy produkcję: sejfów, apteczek, szafek na klucze, maskownic do glazury, szaf i sejfów do przechowywania broni długiej i krótkiej.

Nasza firma realizuje indywidualne zamówienia, dostosowując parametry wyrobów do potrzeb klienta. Na potrzeby firm ochroniarskich i innych przewoźników gotówki lub ważnych dokumentów, wykonujemy specjalne kasy lub sejfy i montujemy je w samochodach firmowych. Posiadamy bogaty park maszynowy i własny transport.

Obecnie produkujemy dziesiątki różnych artykułów metalowych. Posiadamy sklep firmowy mieszczący sięw Mielcu przy ul. Wolności 146, w którym sprzedajemy również artykuły metalowe, chemiczne i elektryczne. Nasze wyroby dostarczamy własnym transportem lub firmą spedycyjną na teren całego kraju.

Od początku działalności współpracujemy z wieloma bankami i hurtowniami z całego kraju. Cieszymy się z możliwości przedstawienia Państwu naszej oferty i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

Zapraszamy do współpracy!

Andrzej Skop
- Właściciel

 
(C) 1991 - 2024 PPH AS Andrzej Skop | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.